Filter

Výrobca

Výška

výplne a pletivá

PODHRABOVÉ DOSKY A PATKY Presbeton

Plotové pätky sú určené pre výstavbu plotov a iných ľahkých zakotvených konštrukcií. Jej výhodou je pevné usadenie konštrukcie plotu bez nutnosti použitia mechanizácie. Betónové podhrabové dosky sú jednoduchou a účinnou náhradnou variantou za betónovú podmurovku. Môžu sa použiť pod ploty u drôtových pletív, zvarovaných sietí a plotových panelov. Podhrabové dosky zamedzujú prerastaniu trávy pletivom, uľahčujú údržbu trávnika v okolí plotu a zabraňujú možnosti podhrabávaniu plotu.

Presbeton
 
bez DPH

4hranné PVC

Štvorhranné poplastované pletivá sú klasické ohradové pletivá, ktoré patria k štandardným druhom oplotenia. Pletivo je dodávané bez zabudovaného napínacieho drôtu (BND), ku každej rolke pletiva je možné dodať príslušné množstvo napínacieho drôtu priemeru 3,2mm resp. 3,5mm. Cena napínacieho drôtu NIE JE zahrnutá v cene pletiva. Doporučené množstvo napínacieho drôtu 52 m.

Retic
1,46 €
1,40
bez DPH1,17 €

4hranné Zn

Štvorhranné pozinkované pletivá sú klasické ohradové pletivá, ktoré patria k štandardným druhom oplotenia. Pletivo je dodávané bez zabudovaného napínacieho drôtu (BND), ku každej rolke pletiva je možné dodať príslušné množstvo napínacieho drôtu priemeru 3,1mm. Cena napínacieho drôtu NIE JE zahrnutá v cene pletiva. Doporučené množstvo napínacieho drôtu 52 m.

Retic
1,73 €
1,70
bez DPH1,42 €

Stĺpik BPL PVC tmavozelený, priem.48mm, výška 175cm

Stĺpik BPL je určený na použitie k 4-hranným pletivám. Povrchová úprava: obojstranné poplastovanie. Súčasťou stĺpika je aj čiapočka z PVC.

Retic
5,79 €
5,65
bez DPH4,71 €