farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Betónová Platňa BRADSTONE Milldale
Základný balík výška 3,8-4,2cm sivá melírovaná

Veľkorysé formáty Milldale platní vykúzlia živú hru farieb na prirodzene pôsobiacich plochách. K tomu sa výborne hodí múrikový systém, ktorý poskytuje veľký priestor pre kreatívne nápady – od záhradných múrikov cez schody a schodiská až po kvetináče a lavičky. Bradstone Milldale ponúka všetko čo patrí k atraktívnemu stvárneniu záhrady.

Kód produktu: SBRMILPL4ZB

Balenie pre Eshop: 6,3 m2

Minimálny odber: 1 paleta/6, 3m2

V balení: 66824437

Doplňujúce údaje: 6,3m2/pal, 567kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 90

Výrobca: Semmelrock

Farba: sivá melírovaná

Výška: 4

Rozmer: mix formátov

Tvar: viacformát

Povrch: reliéfny

51,00 €
49,45 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

60x60=4ks, 60x30=22ks, 30x30=10ks

Charakteristika

-široké možnosti stvárnenia vďaka zosúladeným prvkom
-štruktúrovaný povrch
-mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam
-protišmyková
-na výrobkoch sa časom môže vytvoriť patina, ktorá povrch zušľachťuje a je žiadaná
-nepravidelne lámané a mierne zaoblené pohľadové hrany

Použitie

-terasy
-letné a zimné záhrady
-schody
-bočné lemovanie schodov
-záhradné chodníčky a cestičky okolo domu
-okolo bazénov

Betónové platne Bradstone Milldale sa vďaka zvláštnemu  farebnému tónovaniu hodia do moderných exteriérov. Platne štrukturovaného povrchu sú mrazuvzdorné, oderuvzdorné, odolné voči posypovým soliam a proti UV žiareniu. Tieto platne sú ponúkané  v základnom balíku, ktorý obsahuje 36 ks platní o výmere 6,3 m2, v troch rôznych formátoch s rozmermi 60x60cm-4ks, 60x30cm-22ks, 30x30cm-10ks.
K tomuto konceptu patrí okrem platní aj múr a obklad Bradstone Milldale vrátene zákrytových dosiek a tak tvoria komplex, ktorý dopĺňa celkový vzhľad okolia.
 
Uloženiu predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom platní je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.