farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Dlažba RIALTA Grosso natur
sivotieňovaná žula Basic

Rialta natur je radová dlažba usporiadaná ako 11-dielna súprava kameňov s jednotnou šírkou pásu 15,6 cm s priamymi hranami a rohmi. Na každej dodanej palete nájdete pripravený mix rôzne veľkých kameňov. Je vhodná pre zaťaženie chodcami i osobnými automobilmi, teda na kladenie pre terasy, chodníky, záhradné priestory alebo vjazdy do domov, ako aj parkoviská a oveľa viac. Nepriepustný, hydrofóbny, kremičitý povrch sa stará o malý oter a extrémne vysokú mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam dlažby.

Kód produktu: WDRGRN ŽST

Balenie pre Eshop: 6,5 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 6, 7m2

Doplňujúce údaje: 12,3m2/pal, 1445kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 117.5

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Weissenbock

Výška: 5

Rozmer: mix rozmerov

Tvar: mix tvarov

Povrch: hladký

Farba:

34,80 €
27,05 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Táto veľkoformátová, radová dlažba pripravená na pokladanie je určená na terasy, záhradné plochy a cesty, ako aj pre garážové a domové vjazdy, parkoviská, stupne a schody alebo ako obloženie múrov. Dlažba poskytuje najlepší komfort pre chodenie a kolieska. Dlažba Rialta Grosso natur je odolná proti mrazu a posypovým soliam, vzťahuje sa na ňu 30 ročná záruka dostupnosti kameňov a oveľa viac - Rialta Grosso natur vo farbe lastúrové vápno je k dispozícii v troch triedach kvality pre rozličné nároky.