CITYDLAŽBA kombi
6cm sivo-grafitová

Citydlažba je veľmi moderná, v elegantne pôsobiacom vzhľade. Povrch dlažby je mierne fazetovaný. Prvky betónových dlažieb sú už roztriedené v kombinovanej forme - 3 formáty. Citydlažba je dostupná v štyroch moderných farebných odtieňoch.

CITYDLAŽBA kombi 6cm sivo-grafitová

obrázok je ilustračný

Akcia

Kód produktu:

PDCIT6SG

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

1 vrstva

Hmotnosť MJ/kg:

130

Doplňujúce údaje:

7,97m2/pal, 1040kg/pal

Výrobca:

Premac

Výška:

6

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

mix formátov

Tvar:

viacformát

Povrch:

hladký

Farba:

Cena:

20,15 €
14,55
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

City dlažba má dvojvrstvovú štruktúru s jemne fazetovaným povrchom z kamennej drviny. Dostupná je vo výške 6cm aj 8 cm. Vo výške 6cm je vyrábaná ako kombi forma, ktorá pozostáva z troch formátov s nasledovnými rozmermi: 16,5x24,7cm, 16,5x16,5cm, 12,3x16,5cm. Nie je možné zakúpiť jednotlivé prvky samostatne, ale len kombináciu všetkých troch rozmerov. Dostupná je v zaujímavých farebných prevedeniach ako grafitovokrémová, porfýrovokrémová alebo mandarínková. Vo výške 8 cm je dostupná v piatich samostatných rozmeroch a v štyroch nasledovných farbách: terakota, odtiene klinker, odtiene svetlohnedej, odtiene sivej a grafitovej. Dostupný je aj kruh zo Citydlažby, ktorý je len vo výške 8 cm a v dvoch farbách: odtiene sivej a grafitovej, odtiene svetlohnedej.

Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť Premac, s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 23 rokov. V spolupráci so svojimi obchodnými partnermi sa aktívne podieľa na realizácii významných stavebných projektov nielen doma, ale aj zahraničí. Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL. Tri výrobné závody v Bratislave, Zvolene a Košiciach vyrobia na plnoautomatizovaných linkách každoročne tisíce m2 dlažieb.