Dlažba BRENDA
6cm mix Festival

Dlažba je tvorená troma dlažobnými kameňmi, s mierne zaoblenými okrajmi a menej výraznou fazetou. Vyrába sa v jednotnej výške 6cm a má príjemný mäkko pôsobiaci povrch, dláždená plocha pripomína historickú kamennú dlažbu. Brenda je vhodná nielen na dlaždenie chodníkov a plôch v okolí rodinných domov, ale takiež na verejné priestranstvá, do záhrad a parkov.

Dlažba BRENDA 6cm mix Festival

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

CPBDBR6FE

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

1 paleta

Hmotnosť MJ/kg:

132

Doplňujúce údaje:

10,2m2/pal, 1340kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Presbeton

Výška:

6

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

zostava 3 kameňov

Tvar:

viacformát

Povrch:

hladký

Farba:

Cena:

20,27 €
17,60
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Betónová dlažba BRENDA je tvorená troma dlažobnými kameňmi s mierne zaoblenými okrajmi a menej výraznou fazetou. Dlažba sa vyrába v jednotnej výške 6cm a piatich možných farebných odtieňoch. Dlažba má príjemný mäkko pôsobiaci povrch, dláždená plocha pripomína historickú kamennú dlažbu. Brenda je vhodná niejen na dlažděnie chodníkov a plôch v okolí rodinných domov, ale takiež na verejné priestranstvá, do záhrad a parkov.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).