Dlažba HOLLAND
I 6cm mix Festival

Dlažba HOLLAND vo svojich mnoho rozmerových modifikáciách a rôznych výškach je určená pre všetky základné typy predpokladaného zaťaženia. Jednotlivé kamene s rovnakou výškou je možné spolu kombinovať do mnohých vzorov. Dlažba o výške 4cm je určená len pre pre pohyb chodcov, výška 6cm je pre chodníky, pešie zóny, záhrady, parkové úpravy a občasný pojazd osobných automobilov. Dlažbu o výške 8cm je možné použiť pre plochy s vyššou záťažou, tj. automobilové komunikácie, parkoviská, zástavkové zálivy.

Dlažba HOLLAND I 6cm mix Festival

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

CPBDHO10/20/6FE

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

1 paleta

Hmotnosť MJ/kg:

129

Doplňujúce údaje:

10,8m2/pal, 1390kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Presbeton

Výška:

6

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

20x10x6cm

Tvar:

obdĺžnik

Povrch:

hladký

Farba:

Cena:

18,26 €
16,65
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Dlažba HOLLAND vo svojich mnoho rozmerových modifikáciách a rôznych výškach je určená pre všetky základné typy predpokladaného zaťaženia. Dlažba HOLLAND je tvorená zo šiestich rozmerov. Je vyrábaná v desiatich rôznych farebných odtieňov. Jednotlivé kamene s rovnakou výškou je možné spolu kombinovať do mnohých vzorov. Dlažba o výške 4cm je určená len pre pre pohyb chodcov, výška 6cm je pre chodníky, pešie zóny, záhrady, parkové úpravy a občasný pojazd osobných automobilov. Dlažbu o výške 8cm je možné použiť pre plochy s vyššou záťažou, tj. automobilové komunikácie, parkoviská, autobusové stojiská.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).