Dlažba Kartäuser Natur
5cm Orechové lístie

Pôsobivá elegantná dlažba s univerzálnym využitím v záhradnej architektúre.

Dlažba Kartäuser Natur 5cm Orechové lístie

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

LDKARN5OL

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber:

1m2

Hmotnosť MJ/kg:

115

Doplňujúce údaje:

12,8m2/pal, 1492kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Leier

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

mix 7 formátov

Tvar:

viacformát

Povrch:

hladký

Farba:

Výška:

Cena:

21,42 €
18,65
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Dlažba Kartäuser v prevedení antik (otĺkaná dlažba) alebo natur(rovná, klasická dlažba) je vhodná pre použitie na verejných priestranstvách, chodníkoch, okoliach rodinných domov, komunikáciách a iných spevnených plochách. 
Štýlová dlažba má ostarený, rustikálny povrch alebo vo variante Natur rovný, sa vyrába ako viacformátová dlažba výške 5 a 8cm, a prírodných zemitých odtieňoch.Dlažobné kamene široké 14cm v siedmych rôznych dĺžkových prevedeniach sa ukladajú do radov bez akéhokoľvek vzoru. Tým je zaručené vyhotovenie jedinečného a prirodzene pôsobiaceho povrchu. Betónová dlažba lepšie odoláva slnečnému žiareniu a zahrieva sa menej ako asfaltové povrchy, čo vo veľkej miere napomáha mikroklíme. Rýchlo odvádza vodu do škár medzi jednotlivými kockami, do podložia.   
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom dlažby je spoločnosť Leier s.r.o., ktorá vyrába kvalitné výrobky už viac ako 40 rokov. Výrobné závody má situované vo viacerých štátoch Európy. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.