Dlažba MOZAIK
8cm colormix sahara

Tvarovo jednoduchá dlažba vhodná pre pochôdzne a pojazdové plochy, dlažbu je možné ideálne kombinovať s dlažbami KLASIKO, KARO a GRASO.

Dlažba MOZAIK 8cm colormix sahara

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

BDMO8CSA

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom
vhodná pre zaťaženie nákladným automobilom

Minimálny odber:

1 vrstva

Doplň.údaje:

100ks/m2, 8,8m2/pal, 1610kg/pal

Výrobca:

Best

Tvar:

štvorec

Povrch:

hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

Cena / m2:

23,34 €
20,90
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Opýtajte sa

Dlažba MOZAIK je vhodná ako doplnková dlažba ku dlažbám KLASIKO a KARO, vyznačuje sa jednoduchým tvarom. Používa sa aj ako farebný lem pri obrubníkoch a iných betónových prvkoch. Tiež v záhradách na oddelenie záhonov a pod., kde je volne uložená do podložia. Výšková varianta do 6cm je určená len pre pochôdzne plochy. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči pôsobeniu chemických rozmrazovacích látok.
Dekoratívna betónová dlažba vďaka širokej škále farieb, tvarov a povrchových úprav ponúka nekonečné riešenia spevnených plôch rodinných domov a malých objektov. Je len na Vás ako povolíte uzdu svojej fantázie.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).