Dlažba RIALTA Grosso natur
sivotieňovaná žula T2

Rialta natur je radová dlažba usporiadaná ako 11-dielna súprava kameňov s jednotnou šírkou pásu 15,6 cm s priamymi hranami a rohmi. Na každej dodanej palete nájdete pripravený mix rôzne veľkých kameňov. Je vhodná pre zaťaženie chodcami i osobnými automobilmi, teda na kladenie pre terasy, chodníky, záhradné priestory alebo vjazdy do domov, ako aj parkoviská a oveľa viac. Nepriepustný, hydrofóbny, kremičitý povrch sa stará o malý oter a extrémne vysokú mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam dlažby.

Dlažba RIALTA Grosso natur sivotieňovaná žula T2

obrázok je ilustračný

Akcia

Kód produktu:

WDRGRN ŽST

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

6, 7m2

Hmotnosť MJ/kg:

117.5

Doplňujúce údaje:

12,3m2/pal, 1445kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Weissenbock

Výška:

5

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

12-24.9x18.7x5cm

Tvar:

viacformát

Povrch:

hladký

Farba:

Cena:

25,94 €
20,15
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Táto veľkoformátová, radová dlažba pripravená na pokladanie je určená na terasy, záhradné plochy a cesty, ako aj pre garážové a domové vjazdy, parkoviská, stupne a schody alebo ako obloženie múrov. Dlažba poskytuje najlepší komfort pre chodenie a kolieska. Dlažba Rialta Grosso natur je odolná proti mrazu a posypovým soliam, vzťahuje sa na ňu 30 ročná záruka dostupnosti kameňov a oveľa viac - Rialta Grosso natur vo farbe lastúrové vápno je k dispozícii v troch triedach kvality pre rozličné nároky.