DlažbaPATIO
25x12,4x5cm hnedý melír

Nepravidelne otlčené hrany prepožičiavajú dlažbe rustikálnu podobu a sú vhodné na použitie pri renovovaných historických budovách či dvoroch. Dokonale pritom harmonizujú aj s moderným stavebným štýlom.

DlažbaPATIO 25x12,4x5cm hnedý melír

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

LDPATIO5HM

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber:

1m2

Hmotnosť MJ/kg:

112

Doplňujúce údaje:

32,2ks/m2, 12,4m2/pal, 1409kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Leier

Výška:

5

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

25x12.4x5cm

Tvar:

obdĺžnik

Povrch:

otĺkaný

Farba:

Cena:

17,00 €
13,50
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Betónová dlažba a murovací prvok Patio s nerovnomerne otlčenými hranami má jedinečný rustikálny vzhľad. Je vhodná pre použitie  na chodníky, príjazdové cesty a iné spevnené plochy. Pre svoju univerzálnosť je možné z nej budovať schody, oporné múriky, stĺpy, či oblúky, t.z. použiť ju ako murovací prvok v exteriéri. Má obíjaný povrch a vyrába sa v štyroch farebných vyhotoveniach, hrúbke 5cm.    
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom dlažby je spoločnosť Leier s.r.o., ktorá vyrába kvalitné výrobky už viac ako 40 rokov. Výrobné závody má situované vo viacerých štátoch Európy. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.