Dlažba Best KLASIKO
pre nevidiacich 6cm prírodná

Klasická dlažba s reliéfnym povrchom pre nevidiacich a slabozrakých k vytvoreniu signálnych a varovných pásov na chodníkoch, na prechody pre peších a na nástupištia MHD. Dlažbu je možné ideálne kombinovať s dlažbami MOZAIK, KARO a GRASO. Rada je doplnená dlažbou 8cm výšky určenej pre pojazd.

Dlažba Best KLASIKO pre nevidiacich 6cm prírodná

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

BDKLPN6S

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

1 paleta

Hmotnosť MJ/kg:

137

Doplňujúce údaje:

50ks/m2, 11,52m2/pal, 1572kg/pal

Výrobca:

Best

Merná jednotka:

m2

Tvar:

obdĺžnik

Povrch:

hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

Cena:

21,58 €
19,62
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Klasická dlažba s reliéfnym povrchom pre nevidiacich a slabozrakých k vytvoreniu signálnych a varovných pásov na chodníkoch, na prechody pre peších a na nástupištia MHD. Dlažbu je možné ideálne kombinovať s dlažbami MOZAIK, KARO a GRASO. KLASIKO pre nevidiacich, je určené hlavne na verejných plochách. Výšková varianta do 8cm je určená aj pre pojazd. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči pôsobeniu chemických rozmrazovacích látok.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).