Dlažba MOZAIK
6cm karamelová

Tvarovo jednoduchá dlažba vhodná pre pochôdzne plochy, dlažba MOZAIK je vyrábaná hlavne ako doplnok ku dlažbe KLASIKO, ale je možné ju kombinovať s dlažbami KLASIKO, KARO a GRASO. Dlažbu je motné objednať aj v hrúbke 8 cm, ktorá je vhodná aj na pojazdné plochy.

Dlažba MOZAIK 6cm karamelová

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

BDMO6K

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

1 vrstva

Hmotnosť MJ/kg:

137

Doplňujúce údaje:

100ks/m2, 10,56m2/pal, 1440kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Best

Merná jednotka:

m2

Tvar:

štvorec

Farba:

Výška:

Rozmer:

Povrch:

Cena:

17,33 €
15,75
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Dlažba MOZAIK je vhodná ako doplnková dlažba ku dlažbám KLASIKO a KARO, vyznačuje sa jednoduchým tvarom. Používa sa aj ako farebný lem pri obrubníkoch a iných betónových prvkoch. Tiež v záhradách na oddelenie záhonov a pod., kde je volne uložená do podložia. Výšková varianta do 6cm je určená len pre pochôdzne plochy. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči pôsobeniu chemických rozmrazovacích látok.
Dekoratívna betónová dlažba vďaka širokej škále farieb, tvarov a povrchových úprav ponúka nekonečné riešenia spevnených plôch rodinných domov a malých objektov. Je len na Vás ako povolíte uzdu svojej fantázie.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).