Zámková Dlažba CASTELLO® ANTICO
18,7/12,5/6cm sivo-čierna melírovaná

Kód produktu: SDCA18,7/6SČ

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta

Hmotnosť MJ/kg: 130

V balení: 66828619

Doplňujúce údaje: 42,67ks/m2, 11,7m2/pal, 1613kg/pal

Výrobca: Semmelrock

Výška: 6

Merná jednotka: m2

Povrch: otĺkaný

Farba:

Rozmer:

Tvar:

 
26,55
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Priamo stvorená pre štýlové stvárňovanie exteriérových plôch, ktoré majú blízko k prírode a ktoré doslova pozývajú na odpočinutie a pobudnutie v nich. Vďaka viacerým farbám a formátom vytvárajú priestor pre stvárňovacie možnosti bohaté na rôzne variácie. Otĺkaný povrch s nepravidelne lámanými hranami a nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku. Veľká rozmanitosť tvorby vzorov vďaka navzájom zosúladeným prvkom.

Dlažba Castello Antico so vzhľadom starej antickej dlažby prepožičia elegantný vzhľad historickým centrám ale aj okoliu vášho domova. Dlažba je mrazuvzdorná, oderuvzdorná, odolná voči posypovým soliam a proti UV žiareniu.
K dlažbe Castello Antiko je vhodný aj obrubník s rozmerom 33x25x8cm a táto dlažba je kombinovateľná s plotovým systémom CASTELLO.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom dlažby je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.