Platňa BRADSTONE Old Town
Nášľapný kameň 56/42/3,7-4,4 cm pieskovcový

Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú tento prirodzený charakter. Rôzne formáty a schody sa starajú o množstvo možností stvárnenia. Objavte svet harmonického stvárnenia záhrad. Štruktúra prirodzene zvetraného povrchu s nepravidelne lámanými hranami. Je mrazuvzdorný a osolný proti soliam, nie je pojazdný.

Platňa BRADSTONE Old Town Nášľapný kameň 56/42/3,7-4,4 cm pieskovcový

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

SBRNKP

vhodná pre zaťaženie chodcami

SpecifickaVlastnost:

nepravidelné hrany

Minimálny odber:

1ks

Doplň.údaje:

23ks/pal, 423kg/pal

Výrobca:

Semmelrock

Výška:

4

Rozmer:

56x42x3.7-4.2 cm

Tvar:

nepravidelný

Povrch:

reliéfny

Farba:

Cena:

12,50 €
10,85
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Bradstone DOSKOVÉ PLATNE imitujú borovicové drevo, sú veľmi efektné na terasách, v zimných záhradách, na chodníkoch aj v okolí bazénov.

Bradstone OLD TOWN NÁŠĽAPNÝ KAMEŇ je vhodný na vytváranie záhradných chodníčkov a cestičiek. Veľkosť nášľapu je približne 56x42cm a hrúbka je 3,7cm a vyrába sa v pieskovcovej farbe.

Bradstone PODVALOVÁ PLATŇA imituje staré železničné podvaly, dodáva záhrade neobyčajný vzhľad. Využíva sa ako nášľap a na vytváranie záhradných chodníčkov a cestičiek. Pri vertikálnom osadení možno podvalovú platňu použiť aj na vytvorenie kvetinového lemovania alebo obrubníka. Dostupná je vo farbe antická hnedá.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom platní je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.