Platňa DEKA
60x40x4cm dunajský štrk

Terasová dlažba, či dlažba do záhrady z vymývaného betónu s jemným dunajským štrkom. Je pochôdzna, príjemná na chodenie a patrí medzi protišmykové dlažby. Platne z vymývaného betónu sa používajú ako terasová dlažba, pri zhotovení chodníkov, parkovísk, záhradných cestičiek, dvorov a malých parkovacích plôch. Exteriérové terasy sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné. Pre zaťaženie osobnou autodopravou je nutné uloženie do maltového lôžka. Vrchná vrstva dlažby odolná voči mrazu a rozmrazovacím látkam - vhodná pre exteriérové terasy.

Platňa DEKA 60x40x4cm dunajský štrk

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

PPLDEKA60/4

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber:

1 ks

Hmotnosť MJ/kg:

22.5

Doplňujúce údaje:

4,17ks/m2, 56ks/pal, 1300kg/pal

Výrobca:

Premac

Farba:

béžovohnedá

Výška:

4

Merná jednotka:

ks

Povrch:

vymývaný

Rozmer:

Tvar:

Cena:

5,10 €
4,77
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Platne DEKA patria medzi vymývanú terasová dlažbu, majú efektný vzhľad vďaka jemnému dunajskému štrku. Kamienková dlažba je príjemná na chodenie a jej vlastnosti ju radia medzi protišmykové. Vyrábajú sa v rozmeroch 40x40cm, 50x50cm a 60x40cm, s možnosťou úpravy bočnej hrany. V ponuke sú aj schodiskové platne s rozmermi 80,8x40cm a 100,5x40cm, taktiež s možnosťou úpravy bočných hrán.
Betónové platne patria k betónovým výrobkom, ktoré sú elegantné a praktické zároveň. Záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných oddychových zón. Všetky platne sú oteruvzdorné, stálofarebné, s nešmyklavým povrchom a odolné voči mrazu. Primárne sú určené na vonkajšie použitie, ale dajú sa použiť aj v interiéry.   

Nezabudnite, že uloženiu dlažby a platní predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť Premac, s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 23 rokov. V spolupráci so svojimi obchodnými partnermi sa aktívne podieľa na realizácii významných stavebných projektov nielen doma, ale aj zahraničí. Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL. Tri výrobné závody v Bratislave, Zvolene a Košiciach vyrobia na plnoautomatizovaných linkách každoročne tisíce m2 dlažieb.