Platňa LA LINIA
50/50/5cm antracit

K dlažbe La Linia patria aj La Linia platne vhodné pre stvárnenie celého okolia Vášho domu. Jemne vymývaný povrch s prírodným vzhľadom - povrch je tvorený drťou z prírodného kameniva. Zvýšená odolnosť a oderuvzdornosť, znížená tvorba výkvetov vďaka úprave Semmelrock Protekt, odolnosť voči UV žiareniu, mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam.

Platňa LA LINIA 50/50/5cm antracit

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

SPLLALA

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber:

1 paleta

Hmotnosť MJ/kg:

27.5

Doplňujúce údaje:

4ks/m2, 40ks/pal, 1100kg/pal

Výrobca:

Semmelrock

Výška:

5

Merná jednotka:

ks

Rozmer:

50x50x5cm

Tvar:

štvorec

Povrch:

vymývaný jemnozrnný

Farba:

Cena:

6,20 €
5,80
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

La Linia sa prezentuje ako čistý a jednoduchý ale pritom elegantný koncept do ktorého patrí dlažba, platne, schody aj palisády.  Betónová dlažba s jemnými farebnými odtieňmi La Linia je symbolom jednoduchej elegancie. Dostupná je aj v kombi forme. Svoje využitie nájde na terasách, príjazdových cestách ku garáži, námestiach, peších zónach.  La Linia platne sú dostupné v rozmere 50x50x5cm vo farebnom prevedení granit svetlá a 40x40x3,8cm vo farbe antracit.  Platne sú vhodné na menej zaťažované plochy napr. pešie zóny, chodníky a záhradné cestičky.
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom dlažby je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.