Obklad Aquitaine 170 311

Odľahčené obkladové betónové prvky nahrádzajú v interiéri a exteriéri nedostatkový a cenovo náročný prírodný kameň. Používajú sa na ploty fasád a soklov obytných budov, priemyselných objektov, múrov, plotov, stĺpikov, terás, schodíšť, v záhradnej architektúre, obklad krbov, atď. Aquitaine je mohutný kameň s jasnými a výraznými rysmi. K obkladu sú dostupné aj rohové prvky.

Obklad Aquitaine 170 311

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

CHOAQU170311

SpecifickaVlastnost:

hrúbka 2, 5-6cm

Minimálny odber:

0, 5m2

Doplň.údaje:

0,5m2/bal, 26kg/bal

Výrobca:

Chelsea

Rozmer:

od 10x37 do 28x13cm

Tvar:

nepravidelný

Povrch:

reliéfny

Farba:

Cena:

34,94 €
31,50
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Betónový obklad Aquitaine imituje mohutné, nahrubo opracované kamenné kvádre pre prirodzene pôsobiace steny. Ideálny je na sokle a dizajnovo sa viac hodí do exteriéru. Tento kameň sa dá ukladať bez špár, ako aj so škárou. Vyrába sa v štyroch farebných odtieňoch. Na lepenie obkladov je vhodné flexibilné lepidlo RKS od firmy Quick-mix.

Umelé obkladové kamene sú presnou imitáciou prírodného kameňa, ktorý sa oddávna používa v stavebníctve ako stavebný materiál alebo dekorácia. Sú určené na použitie v exteriéri aj interiéri. Betónový kameň je vhodný na obklady fasád a soklov stavebných objektov, od rodinných domov až po veľké budovy obytného, spoločenského alebo priemyselného charakteru. Rovnako sú veľmi vhodné na architektonické stvárnenie múrov, plotov, stĺpikov, komínov, záhradnú architektúru a ponúkajú veľa alternatív netradičného riešenia interiérov.
Sú ideálnym riešením tam, kde pre stavbu klasického múru nie je miesto, kde to hmotnosť skutočného kameňa alebo tehly neumožňuje, kde je potrebné vytvoriť niečo skutočne originálne a všade tam, kde by prírodný kameň zbytočne zvyšoval náklady.

Slovenská firma Chelsea Stone s.r.o. je modernou výrobnou společnosťou, ktorá už viac ako šesť rokov ponúka obkladový umelý kameň na domácich aj zahraničných trhoch. Výrobky spoločnosti Chelsea Stone s.r.o. sú dokonalou imitáciou prírodného kameňa, vyrobené z prvotriednych stavebných materiálov s použitím moderných technológii. Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších farebných pigmentov, ktoré zaručujú farebnú stálosť výrobkov.