SIMPLE BLOCK tvarovka priebežná celá HX
1/20/AF hladký sivý

Murovací systém SIMPLE BLOCK, ktorý je tvorený 4 typmi tvaroviek – priebežná celá, ukončujúca celá, ukončujúca polovičná a stĺpová. Tieto tvarovky sú vyrobené s fazetou a sú určené pre technológiu bezšpárového murovania. Pohľadové časti tvaroviek SIMPLE BLOCK nevyžadujú žiadnu ďalšiu povrchovú úpravu. Systém týchto tvarovek je určený pre výstavbu drobných stavieb, stien, oplotení a pod. Tieto stavby sa môžu ukončit buď originalnými zákrytovými doskami SIMPLE BLOCK alebo univerzálnými zákrytovými doskami.

SIMPLE BLOCK tvarovka priebežná celá HX 1/20/AF hladký sivý

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

CPBSBHX1/20/AFHS

Minimálny odber:

1 ks

Hmotnosť MJ/kg:

14.5

Doplňujúce údaje:

84ks/pal, 1218kg/pal

Výrobca:

Presbeton

Výška:

15

Merná jednotka:

ks

Povrch:

hladký

Farba:

Rozmer:

Cena:

2,70 €
2,45
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Tvarovky Simple Block majú hladkú, alebo hrubozrnnú štruktúru, nevyžadujú žiadnu povrchovú úpravu. Simple Block je tvorený zo štyroch typov tvaroviek - priebežná celá, ukončujúca celá, ukončujúca polovička a stĺpiková. Tieto tvarovky sú vyrábané s fazetou a sú určené pre bezšpárové murovanie. Odpadá akekoľvek dodatočné špárovanie. Tvarovky sú vyrábané v sivej, okrovej, alebo tehlovej farby. Na ukončenie plotov a múrikov sa používa buď priamo originálne zákrytové striešky, alebo univerzálne zákrytové striešky. 
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).