Zákrytová doska CASTELLO
krycia platňa pre stĺpik 23/25/8cm okrová

Castello plotový systém svojim otĺkaným povrchom vyvoláva dojem ľahkej patiny „starého“ plota, ktorý je zvýraznený melírovanými farbami. Má zníženú tvorbu výkvetov vďaka vnútornej hydrofobizácii.

Zákrytová doska CASTELLO krycia platňa pre stĺpik 23/25/8cm okrová

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

SPSCKPSO

Minimálny odber:

1ks

Hmotnosť MJ/kg:

9.5

Doplňujúce údaje:

4,4ks/bm, 90ks/pal, 855kg/pal

Výrobca:

Semmelrock

Merná jednotka:

ks

Povrch:

otĺkaný

Farba:

Výška:

Rozmer:

Tvar

Cena:

4,70 €
4,40
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Plotový systém CASTELLO s otĺkaným povrchom a melírovanými farbami prepožičia elegantný vzhľad historickým centrám ale aj okoliu vášho domova. Tvarovky s nepravidelnými,otĺkanými hranami, vďaka hydrofobizácii majú zníženú tvorbu výkvetov a vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a výstavbou.
CASTELLO plotový systém pozostáva zo základného a polovičného prvku. K nim sú k dispozícii striešky pre múr tzv. priebežné (33x25x8cm) a pre stľp tzv. stĺpikové (23x25x8cm). Na jeden stĺp s rozmerom 40x20cm potrebujeme 2ks stĺpikových striešok a na stĺp s rozmerom 40x40cm potrebujeme 4ks stĺpikových striešok.
Plot CASTELLO  je kombinovateľný s dlažbou Castello antico a k dispozícii je aj obrubník (33x25x8cm), ktorý sa dá použiť aj ako schodový stupeň.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia
pre realizácie.

Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.