farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Záhradná platňa
50/50/5cm sivá

Záhradné platne - kvalitné platne s jemnou fázou po obvode. Odolný povrch, odolnosť proti sklzu, odolnosť voči UV žiareniu, mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam.

Kód produktu: SPLZS

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/40ks

V balení: 66824001

Doplňujúce údaje: 4ks/m2, 40ks/pal, 1100kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 27.5

Výrobca: Semmelrock

Farba: sivá

Výška: 5

Rozmer: 50x50x5cm

Tvar: štvorec

Povrch: hladký

5,62 €
5,45 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Záhradné platne sú ideálne, keď sa požaduje univerzálny a opticky atraktívny povrchový kryt pre záhradu. Ich opracované povrchy, ktoré sú ohraničené jemnou fázou po obvode, skrášľujú cesty, chodníky a terasy. Povrch všetkých záhradných platní je protišmykový a mrazuvzdorný.

Charakteristika

-nášľapná vrstva z kremičitého piesku
-mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam
-protišmyková

Použitie

-terasy
-záhradné chodníky
-vchod do domuBetónové platne záhradné s hladkým povrchom sú elegantné a praktické zároveň. Záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných odpočívadiel. Všetky platne sú oteruvzdorné, stálofarebné, s nešmyklavým povrchom a odolné voči mrazu. Sú vhodné na vnútorné i vonkajšie použitie. Vyrábajú sa v hrúbke 5cm.   
Pri pokládke betónovej dlažby, či platní na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom platní je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.