farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba HÁČKO
10cm Polovica červená

Dnes už klasická zámková dlažba vhodná pre všetky typy spevnených plôch. Jednotlivé tvarovky, ktoré do seba zapadajú tvoria súdržnú plochu odolávajúcu aj mimoriadnej záťaži. Vyrábajú sa v troch výškach 60, 80 a 100 mm, so skosenou alebo ostrou bočnou hranou. Dlažba s ostrou bočnou hranou je vhodná všade tam, kde sa požaduje dokonalá rovinnosť povrchu vydláždenej plochy s minimálnou šírkou škár (obchodné centrá).

Kód produktu: INDH10PČ

Balenie pre Eshop: 3,28 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom
vhodná pre zaťaženie nákladným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/3, 28m2

Doplňujúce údaje: 70ks/m2, 3,28m2/pal, 754kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 226.56

Výrobca: CITYSTONEDESIGN

Tvar: nepravidelný

Povrch: hladký

sklad výrobcu: cena platí z výrobného závodu CITYSTONEDESIGN Šaľa

Farba:

Výška:

Rozmer:

31,56 €
26,20 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Klasická zámková dlažba Háčko je vhodná pre všetky typy spevnených plôch, ako na verejných priestranstvách, obslužných komunikáciách, spevnených plôch firiem. Dlažba typu Háčko /niekedy nazývaná aj Kosť, Íčko, alebo Behaton/ sa v našich končinách začala objavovať po roku 1995. Tým, že jej prednosťou je pevná väzba medzi jednotlivými kockami, ktoré do seba zapadajú a tvoria zámok je nazývaná aj dlažbou zámkovou. Stretli sme sa ale už aj z výrazom dlažba skladobná alebo zámocká.

Dlažba  Háčko má hladký povrch a vyrába ju firma IN VEST vo výške 6, 8 a 10 cm, pričom pre plochy s vyššou záťažou ako sú cestné komunikácie,  parkoviská, zastávkové stánia doporučujeme použiť dlažbu vo výške 8 cm. Pre extrémne namáhané plochy ako sú sklady, prekladiská, kontajnerové terminály doporučujeme použiť dlažbu vo výške 10 cm. Na základe požiadavky zákazníka môže byť pripravená pre strojovú pokládku, a k základnému prvku je samozrejme v ponuke aj polovičný prvok a krajovka. Háčko je možné vyrobiť aj s ostrou bočnou hranou /t.j. dlažba je rovná a bez fázy/ a vtedy je použiteľná všade tam kde sa požaduje dokonalý rovný povrch s minimálnou šírkou škár. Ostrú bočnú hranu najčastejšie vidieť pri obchodných centrách na miestach pre nákupné vozíky. Ostrá hrana je nehlučná a vozíky menej hrkocú.

Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť IN VEST s.r.o. je tradičný slovenský výrobca betónovej dlažby, ktorý vyrába kvalitné výrobky do exteriéru už viac ako 18 rokov, spolupracuje so skúsenými odborníkmi a najlepšími architektmi. Výrobné závody má situované v Šali a Geči pri Košiciach. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na 2 vzorkových plochách v Šali a Geči. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.