Akcia

Dlažba RIALTA GRANDE antik
melange T2

Rialta Grande antik je radová dlažba usporiadaná ako 24-dielna súprava kameňov s 3 rozdielnými šírkami pásov (7,5 cm , 15,6 cm a 19,5 cm) ako aj s nepravidelne otlčenými rohmi a hranami. V každom dodanom big-bagu nájdete pripravený mix rôzne veľkých kameňov. Je vhodná pre zaťaženie chodcami i osobnými automobilmi, teda na kladenie pre terasy, chodníky, záhradné priestory alebo vjazdy do domov, ako aj parkoviská a oveľa viac. Nepriepustný, hydrofóbny, kremičitý povrch sa stará o malý oter a extrémne vysokú mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam dlažby.

Kód produktu: WDRGAM Š

Balenie pre Eshop: 5 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 5m2

Hmotnosť MJ/kg: 117.5

Doplňujúce údaje: 10m2/big bag, 1175kg/big bag

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Weissenbock

Výška: 5

Rozmer: 9.8-25x7.5-19.5x5cm

Tvar: viacformát

Povrch: otĺkaný

Farba:

33,08 €
25,50 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Rialta Grande antik je radová dlažba s tromi rôznymi šírkami pásov. Šírka týchto pásov je 7,5cm, 15,6cm a 19,5cm. Je to dlažba antického vzhľadu, v prírodných odtieňoch pre jedinečné stvárnenie exteriéru vášho domu. Dlažba je dostupná v štyroch farbách: sivo tieňovaná, melange, lastúrové vápno a jávska hnedá.Táto dlažba má charakter antického, historického vzhľadu pretože kamene majú zaoblené, otĺkané hrany. Vhodná je na chodníky, vjazdy ku garážam, záhradné miesta, terasy, schody a stupne. Táto dlažba má hrúbku 5cm a je pojazdná osobným automobilom, má zvýšenú odolnosť voči posypovým soliam. Nášlapná vrstva z kremičitého piesku zabezpečí zvýšenú odolnosť voči mechanickému opotrebeniu.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Firma Weissenbock vyrába svoje produkty už viac ako 65 rokov v Neukirchene v Dolnom Rakusku. Prísne interné výrobné kontroly zabezpečujú konštantne vysokú kvalitu ich produktov a nepretržite to potvrdzujú kontroly štátom autorizovaných skúšobní. Firma sa venuje výrobe platní, dlažby a murovacích kameňov ako aj garáží a prístreškov.
Ako svoju devízu ponúka firma Weissenbock exkluzívne poradenstvo a ochotu poradiť. Ich výrobky je možné vidieť u nás v Topoľčanoch na výstavných plochách.