-
Predaj skončil

CITYDLAŽBA kombi
6cm jura hnedá

Kód produktu: PDCIT6JH

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

City dlažba má dvojvrstvovú štruktúru s jemne fazetovaným povrchom z kamennej drviny. Dostupná je vo výške 6cm aj 8 cm. Vo výške 6cm je vyrábaná ako kombi forma, ktorá pozostáva z troch formátov s nasledovnými rozmermi: 16,5x24,7cm, 16,5x16,5cm, 12,3x16,5cm. Nie je možné zakúpiť jednotlivé prvky samostatne, ale len kombináciu všetkých troch rozmerov. Dostupná je v zaujímavých farebných prevedeniach ako grafitovokrémová, porfýrovokrémová alebo mandarínková. Vo výške 8 cm je dostupná v piatich samostatných rozmeroch a v štyroch nasledovných farbách: terakota, odtiene klinker, odtiene svetlohnedej, odtiene sivej a grafitovej. Dostupný je aj kruh zo Citydlažby, ktorý je len vo výške 8 cm a v dvoch farbách: odtiene sivej a grafitovej, odtiene svetlohnedej.

Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť Premac, s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 23 rokov. V spolupráci so svojimi obchodnými partnermi sa aktívne podieľa na realizácii významných stavebných projektov nielen doma, ale aj zahraničí. Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL. Tri výrobné závody v Bratislave, Zvolene a Košiciach vyrobia na plnoautomatizovaných linkách každoročne tisíce m2 dlažieb.