Dlažba RIALTA štokovaná
melange

Rialta štokovaná je radová dlažba usporiadaná ako 10-dielna súprava kameňov s jednotnou šírkou pásu 15,6 cm. Štokovaný povrch je drsný a podčiarkuje prírodný charakter kameňa a robí ho zvlášť drsným. Na každej dodanej palete nájdete pripravený mix rôzne veľkých kameňov. Je vhodná pre zaťaženie chodcami i osobnými automobilmi, teda na kladenie pre terasy, chodníky, záhradné priestory alebo vjazdy do domov, ako aj parkoviská a oveľa viac. Nepriepustný, hydrofóbny, kremičitý povrch sa stará o malý oter a extrémne vysokú mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam dlažby.

Dlažba RIALTA štokovaná melange

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

WDRŠM

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

6, 6m2

Doplň.údaje:

12,1m2/pal, 1422kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Weissenbock

Výška:

5

Rozmer:

9.8-19.8x15.6x5cm

Tvar:

viacformát

Povrch:

brokovaný

Farba:

Cena:

 
30,58
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Rialta jemne štokovaná je radová dlažba. Šírka jedného radu je 15,6 cm a táto dlažba má 10 formátov. Táto dlažba má exkluzívny, jemne štokovaný, drsný povrch s viditeľným prírodným zrnom. Vyrába sa v prírodných odtieňoch pre jedinečné stvárnenie exteriéru vášho domu. Dlažba je dostupná v týchto troch farbách: sivo tieňovaná, melange, zlatisto mramorovaná. Vhodná je na chodníky, vjazdy ku garážam, záhradné miesta, terasy, schody a stupne. Táto dlažba má hrúbku 5cm a je pojazdná osobným automobilom, má zvýšenú odolnosť voči posypovým soliam. Nášlapná vrstva z kremičitého piesku zabezpečí zvýšenú odolnosť voči mechanickému opotrebeniu.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Firma Weissenbock vyrába svoje produkty už viac ako 65 rokov v Neukirchene v Dolnom Rakusku. Prísne interné výrobné kontroly zabezpečujú konštantne vysokú kvalitu ich produktov a nepretržite to potvrdzujú kontroly štátom autorizovaných skúšobní. Firma sa venuje výrobe platní, dlažby a murovacích kameňov ako aj garáží a prístreškov. Ako svoju devízu ponúka firma Weissenbock exkluzívne poradenstvo a ochotu poradiť. Ich výrobky je možné vidieť u nás v Topoľčanoch na výstavných plochách.