Dlažba VIA CAPO natur mikrofazeta
sivotieňovaná žula

Via Capo natur je radová dlažba, usporiadaná ako 7-dielna súprava kameňov s jednotnou šírkou pásu 16 cm a s priamými hranami. Je vhodná pre zaťaženie chodcami i osobnými automobilmi, teda na kladenie pre terasy, chodníky, záhradné priestory alebo vjazdy do domov, parkoviská a oveľa viac. Nepriepustný, hydrofóbny, kremičitý povrch sa stará o malý oter a extrémne vysokú mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam dlažby. Bridlicová tieňovaná pôsobí prirodzene a hodí sa ku každému domu. Intenzívne farebné kontrasty lastúrové vápno iBS béžovej a hnedej až po antracitovú sa vynikajúco hodia vynikajúco k Tegula múr lastúrové vápno.

Dlažba VIA CAPO natur mikrofazeta sivotieňovaná žula

obrázok je ilustračný

Akcia

Kód produktu:

WDVCANSTŽ M

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber:

6, 6m2

Hmotnosť MJ/kg:

117.5

Doplňujúce údaje:

12,07m2/pal, 1418kg/pal

Výrobca:

Weissenbock

Výška:

5

Merná jednotka:

m2

Rozmer:

9.8-21.8x16x5cm

Tvar:

viacformát

Povrch:

hladký

Farba:

Cena:

22,82 €
17,75
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Dlažba Via Capo s microfazetou má priame hrany a mikrofazetu po celom obvode. Nechajú tak plochu pôsobiť moderne a priamočiaro. Vďaka rozličným formátom zostáva ale napriek tomu veľmi prirodzená. Dlažba je optimálna pre vjazd do garáže. Na ploche vo farbe sivotieňovaná žula sú oveľa menej nápadné špina a stopy od pneumatík. Súprava kameňov tejto dlažby v rozličných formátoch uľahčuje pokladanie, možné sú aj zakrivené chodníky.