farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Kamenný obklad Biarritz 60 510

Biaritz -nepravidelné podlhovasté tvary a jemná ryhovaná štruktúra, vhodný na bezškárové aj škárové lepenie. K obkladu sú dostupné aj rohové prvky.

Kód produktu: CHOBIA60510

Balenie pre Eshop: 0,5 m2

Minimálny odber: 0, 5m2

V balení: 60510

Doplňujúce údaje: 0,5m2/bal, 27kg/bal

Hmotnosť MJ/kg: 54

Výrobca: Chelsea

Rozmer: od 4x14 do 17x50cm

Tvar: nepravidelný

Povrch: reliéfny

Farba:

38,40 €
37,65 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dostupné farebné varianty obkladu Biarritz

Ploché prvky

Rozmery (cm): od 4x14 do 17x50

Balenie (krabica): 0,5 m2

Hmotnosť krabice (kg/0,5 m2): 27,0

Hmotnosť (kg/m2): 54,0

Rohové prvky

Rozmery (cm): 40x6x13, 26x6x8,5

Balenie (krabica): 1 bm

Hmotnosť (kg/bm): 31,0

Hrúbka kameňa: 3,0 – 7,0

BIARRITZ - kameň nepravidelných podlhovastých tvarov s jemnou rýhovanou štruktúrou. Je vhodný na bezšpárové aj špárové lepenie. Umelý kameň BIARRITZ je vyrobený z kvalitného, plne prefarbeného betónu s odľahčujúcimi časticami z keramzitu ( úspora 30% váhy ) . Rozmerovo nepravidelné diely doplnené aj rohovými prvkami.  Je vhodný do vonkajšieho prostredia, ale aj do interiéru. Po nalepení sa hydrofobizuje  prostriedkom na betón, aby bol kameň stabilizovaný aj pre mokré prostredie a vodoodpudivý.  Tieto obklady sú obľúbené a bežne sa používajú ako vonkajšie obklady.

Slovenská firma Chelsea Stone s.r.o. je modernou výrobnou společnosťou, která už viac ako šesť rokov ponúka obkladový umelý kameň na domácich aj zahraničných trhoch. Výrobky spoločnosti Chelsea Stone s.r.o. sú dokonalou imitáciou prírodného kameňa, vyrobené z prvotriednych stavebných materiálov s použitím moderných technológii. Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších farebných pigmentov, ktoré zaručujú farebnú stálosť výrobkov.