farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Kamenný obklad Lyon

Odľahčené obkladové betónové prvky nahrádzajú v interiéri a exteriéri nedostatkový a cenovo náročný prírodný kameň. Používajú sa na obkladanie fasád a soklov obytných budov, priemyselných objektov, múrov, plotov, stĺpikov, terás, schodíšť, v záhradnej architektúre, obkladanie krbov atď. K obkladu sú dostupné aj rohové prvky.

Kód produktu: CHOLYON150105

Balenie pre Eshop: 1,5 m2

Minimálny odber: 1, 8m2

V balení: 190105

Doplňujúce údaje: 1,8m2/bal, 30kg/bal

Hmotnosť MJ/kg: 17.5

Výrobca: Chelsea

Farba: béžová

Tvar: nepravidelný

Povrch: reliéfny

28,80 €
28,20 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Ploché prvky

Rozmery (cm): 10x10, 10x20

Balenie (krabica): 1,8 m2

Hmotnosť krabice (kg/1,5 m2): 30,0

Hmotnosť  (kg/m2): 17,5

Rohové prvky

Rozmery (cm): 20x10x10

Balenie (krabica): 2 bm

Hmotnosť (kg/bm): 7,5

Hrúbka kameňa: 1,0

Betónový kameň LYON je vernou imitáciou presne opracovaných travertínových kameňov, obkladaná plocha tým nadobúda vzhľad rokmi vyhladeného múru s jemnou štruktúrou travertínu. Pre svoju nízku hmotnosť a malú hrúbku je ideálny do interiérov ale je ho možné ho použiť aj v exteriéri. Ukladá sa zvyčajne bez škár alebo je možné ho ukladať aj so škárami. Dostupný je v jednom farebnom odtieni. Na lepenie obkladov je vhodné flexibilné lepidlo RKS od firmy Quick-mix.

Umelé obkladové kamene sú presnou imitáciou prírodného kameňa, ktorý sa oddávna používa v stavebníctve ako stavebný materiál alebo dekorácia. Sú určené na použitie v exteriéri aj interiéri. Betónový kameň je vhodný na obklady fasád a soklov stavebných objektov, od rodinných domov až po veľké budovy obytného, spoločenského alebo priemyselného charakteru. Rovnako sú veľmi vhodné na architektonické stvárnenie múrov, plotov, stĺpikov, komínov, záhradnú architektúru a ponúkajú veľa alternatív netradičného riešenia interiérov.
Sú ideálnym riešením tam, kde pre stavbu klasického múru nie je miesto, kde to hmotnosť skutočného kameňa alebo tehly neumožňuje, kde je potrebné vytvoriť niečo skutočne originálne a všade tam, kde by prírodný kameň zbytočne zvyšoval náklady.


Slovenská firma Chelsea Stone s.r.o. je modernou výrobnou společnosťou, která už viac ako šesť rokov ponúka obkladový umelý kameň na domácich aj zahraničných trhoch. Výrobky spoločnosti Chelsea Stone s.r.o. sú dokonalou imitáciou prírodného kameňa, vyrobené z prvotriednych stavebných materiálov s použitím moderných technológii. Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších farebných pigmentov, ktoré zaručujú farebnú stálosť výrobkov.