farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Kamenný obklad Orly 70 510

Orly -špárovací kameň nepravidelných tvarov a rozmerov, ktorého farebné odtiene vychádzajú z farieb prírody. K obkladu sú dostupné aj rohové prvky.

Kód produktu: CHOORLY70510

Balenie pre Eshop: 1 m2

Minimálny odber: 1m2

V balení: 70510

Doplňujúce údaje: 1m2/bal, 27,5kg/bal

Hmotnosť MJ/kg: 55

Výrobca: Chelsea

Rozmer: od 10 do 45cm

Tvar: nepravidelný

Povrch: reliéfny

Farba:

38,40 €
37,65 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dostupné farebné varianty obkladu ORLY

Ploché prvky

Rozmery (cm): od 10 do 45

Balenie (krabica): 0,5 m2

Hmotnosť krabice (kg/0,5 m2): 23

Hmotnosť (kg/m2): 48

Rohové prvky

Rozmery (cm): 18x5x32, 20x10x15, 16x5x10

Balenie (krabica): 1 bm

Hmotnosť rohov (kg/bm): 25

Hrúbka kameňa: 1,6 – 6,0

Orly je obkladový kameň nepravidelných tvarov a rozmerov pre autentický a prirodzený vzhľad steny. Jeho farby vychádzajú z farieb prírody.
Najlepšie vynikne na väčších plochách v exteriéri alebo aj v interiéri. Ukladá sa s nepravidelnými škárami, ktoré je potrebné špárovať. Dostupný je v šiestich farebných odtieňoch, plus rohové prvky. Na lepenie obkladov je vhodné flexibilné lepidlo RKS od firmy Quick-mix.

Umelé obkladové kamene sú presnou imitáciou prírodného kameňa, ktorý sa oddávna používa v stavebníctve ako stavebný materiál alebo dekorácia. Sú určené na použitie v exteriéri aj interiéri. Betónový kameň je vhodný na obklady fasád a soklov stavebných objektov, od rodinných domov až po veľké budovy obytného, spoločenského alebo priemyselného charakteru. Rovnako sú veľmi vhodné na architektonické stvárnenie múrov, plotov, stĺpikov, komínov, záhradnú architektúru a ponúkajú veľa alternatív netradičného riešenia interiérov.
Sú ideálnym riešením tam, kde pre stavbu klasického múru nie je miesto, kde to hmotnosť skutočného kameňa alebo tehly neumožňuje, kde je potrebné vytvoriť niečo skutočne originálne a všade tam, kde by prírodný kameň zbytočne zvyšoval náklady.

Slovenská firma Chelsea Stone s.r.o. je modernou výrobnou společnosťou, ktorá už viac ako šesť rokov ponúka obkladový umelý kameň na domácich aj zahraničných trhoch. Výrobky spoločnosti Chelsea Stone s.r.o. sú dokonalou imitáciou prírodného kameňa, vyrobené z prvotriednych stavebných materiálov s použitím moderných technológii. Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších farebných pigmentov, ktoré zaručujú farebnú stálosť výrobkov.