Obrubník CASTELLO ANTICO
obrubník 33/25/8cm okrový

Rustikálny obrubník s prirodzeným výzorom a melírovanými farbami pre rôzne ohraničenia plôch. Castello obrubník je tiež vhodný k dlažbe Castello antico. Zvýšená odolnosť, oderuvzdornosť, mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam, znížená tvroba výkvetov vďaka vnútornej hydrofobizácii.

Obrubník CASTELLO ANTICO obrubník 33/25/8cm okrový

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

SOCAO

Minimálny odber:

1 paleta

Hmotnosť MJ/kg:

13.4

Doplňujúce údaje:

3ks/bm, 90ks/pal, 1206kg/pal

Výrobca:

Semmelrock

Merná jednotka:

ks

Povrch:

otĺkaný

Farba:

Výška:

Rozmer:

Tvar:

Cena:

3,89 €
3,63
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Plotový systém CASTELLO s otĺkaným povrchom a melírovanými farbami prepožičia elegantný vzhľad historickým centrám ale aj okoliu vášho domova. Tvarovky s nepravidelnými,otĺkanými hranami, vďaka hydrofobizácii majú zníženú tvorbu výkvetov a vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a výstavbou.
CASTELLO plotový systém pozostáva zo základného a polovičného prvku. K nim sú k dispozícii striešky pre múr tzv. priebežné (33x25x8cm) a pre stľp tzv. stĺpikové (23x25x8cm). Na jeden stĺp s rozmerom 40x20cm potrebujeme 2ks stĺpikových striešok a na stĺp s rozmerom 40x40cm potrebujeme 4ks stĺpikových striešok.
Plot CASTELLO  je kombinovateľný s dlažbou Castello antico a k dispozícii je aj obrubník (33x25x8cm), ktorý sa dá použiť aj ako schodový stupeň.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia
pre realizácie.

Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.