FACE BLOCK tvarovka hladká HX
2/19/A sivá

Tvarovky so štiepaným alebo hladkým povrchom v mnohých modifikáciách sú určené pre výstavbu budov, garáží, okrasných múrikov a stien, oplotenia drobnej záhradnej architektúry a ďalších stavieb. Pohľadové časti stavby z tvaroviek Face Block majú prirodzený vzhľad a nevyžadujú ďalšiu povrchovú úpravu. Tvarovky nie sú určené na murovanie bez škár. Na ukončenie plotov a múrikov sa používajú buď priamo originálne zákrytové dosky FACE BLOCK (ZDV 200 a ZDH 200) alebo univerzálne zákrytové dosky.

FACE BLOCK tvarovka hladká HX 2/19/A sivá

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

CPBFBSHX2/19/A

Minimálny odber:

1 ks

Hmotnosť MJ/kg:

18.9

Doplňujúce údaje:

72ks/pal, 1360kg/pal

Výrobca:

Presbeton

Výška:

19

Merná jednotka:

ks

Tvar:

základný

Povrch:

hladký

Farba:

Rozmer:

Cena:

3,00 €
2,65
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Tvarovky Face Block so štiepaným, alebo hladkým povrchom sú určené pre výstavbu budov, garáži, okrasných múrikov a stien, oplotenia a drobnej záhradnej archiktektúry. Do základov stavieb je možné použiť stratené bednenie, špeciálne typy tvaroviek pre výstavbu nosných stien, priečok a vencov. Ako designové prvky slúžia doplnkové tvarovky, pomocou ktorých je možné vytvoriť zaujímavé skladby. Pohľadové časti stavby z tvaroviek Face Block majú prirodzený vzhľad a nevyžadujú ďalšiu povrchovú úpravu. Tvarovky nie sú určené pre výstavbu bez špár. Na ukončenie plotov a múrikov sa používa buď priamo originálne zákrytové striešky Face Block, alebo univerzálne zákrytové striešky. 
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).