Tvárnica LUNETA
I prírodná

Moderná tvarovky s hladkými pohľadovými stranami a fazetami na každej hrane výrobku. Spotreba výplňového betónu je 0,1m3/m2 plotu. Tvarovky sa dodávajú na vrstvy, kde sú uložené aj veľké aj polovičné tvarovky v pomere 11+2.

Tvárnica LUNETA I prírodná

obrázok je ilustračný

Kód produktu:

BLUIS

Minimálny odber:

1ks

Doplň.údaje:

12,5ks/m2, 60ks/pal, 1110kg/pal

Výstavná plocha:

tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca:

Best

Výška:

20

Povrch:

hladký

Farba:

Rozmer:

Tvar:

Cena:

3,60 €
2,60
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu)
Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

Murovací systém LUNETA je tvorený so štyroch typov murovacích tvaroviek s upraveným pohladovým povrchom. Tvarovky LUNETA majú hladký povrch. LUNETA I je tvarovka so štyroch strán upravenou hranou, na vytvorenie stĺpikov. LUNETA II je tvarovka s dvomi dlhými upravenými stranami, určená ako priebežná tvarovka pri realizácií múru. LUNETA III a LUNETA IV sú krajové, alebo ukončovacie tvarovky, majú tri strany upravené. LUNETA III je polovičná tvarovka pre montáž s previazaním. LUNETA IV je tvarovka koncová, má tri strany upravené. Tvarovky majú prípravu pre železobetónovú výstuž. Spotreba betónu pre výplň je cca 0,1m3 na 1m2 múra. Môžu sa použiť aj pre výstavbu protihlukových, oporných a okrasných múrov. Plotový systém LUNETA je mrazuvzdorný.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Za oporné steny doporučujeme realizovať drenážny zásyp, pomocou kameniva a netkanej textílie (geotextílie).