farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Betónová Platňa DEKA®
40x40x4cm dunajský štrk

Terasová dlažba, či dlažba do záhrady z vymývaného betónu s jemným dunajským štrkom. Je pochôdzna, príjemná na chodenie a patrí medzi protišmykové dlažby. Platne z vymývaného betónu sa používajú ako terasová dlažba, pri zhotovení chodníkov, parkovísk, záhradných cestičiek, dvorov a malých parkovacích plôch. Exteriérové terasy sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné. Pre zaťaženie osobnou autodopravou je nutné uloženie do maltového lôžka. Vrchná vrstva dlažby odolná voči mrazu a rozmrazovacím látkam - vhodná pre exteriérové terasy.

Kód produktu: PPLDEKA40/4

Balenie pre Eshop: 44 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/44ks

Doplňujúce údaje: 6,16ks/m2, 44ks/pal, 680kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 15

Výrobca: Premac

Farba: dunajský štrk

Výška: 4

Povrch: vymývaný

sklad výrobcu: cena platí z výrobného závodu Premac BA/ZV/KE

Rozmer:

Tvar:

4,20 €
3,78 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Časom overená kvalita
Vymývaný povrch z jemného riečneho štrku zaraďuje platňu Deka®  k spoľahlivému a funkčnému prvku navrhovaného priestoru.

Platne Deka® z vymývaného betónu sa používajú ako terasová dlažba, pri zhotovení chodníkov, parkovísk, záhradných cestičiek, dvorov a malých parkovacích plôch. Exteriérové terasy sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné. Pre zaťaženie osobnou autodopravou je nutné uloženie do maltového lôžka. Vrchná vrstva dlažby odolná voči mrazu a rozmrazovacím látkam - vhodná pre exteriérové terasy.

Platne DEKA patria medzi vymývanú terasová dlažbu, majú efektný vzhľad vďaka jemnému dunajskému štrku. Kamienková dlažba je príjemná na chodenie a jej vlastnosti ju radia medzi protišmykové. Vyrábajú sa v rozmeroch 40x40cm, 50x50cm a 60x40cm, s možnosťou úpravy bočnej hrany. V ponuke sú aj schodiskové platne s rozmermi 80,8x40cm a 100,5x40cm, taktiež s možnosťou úpravy bočných hrán.
Betónové platne patria k betónovým výrobkom, ktoré sú elegantné a praktické zároveň. Záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných oddychových zón. Všetky platne sú oteruvzdorné, stálofarebné, s nešmyklavým povrchom a odolné voči mrazu. Primárne sú určené na vonkajšie použitie, ale dajú sa použiť aj v interiéry.   

Nezabudnite, že uloženiu dlažby a platní predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť Premac, s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 23 rokov. V spolupráci so svojimi obchodnými partnermi sa aktívne podieľa na realizácii významných stavebných projektov nielen doma, ale aj zahraničí. Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL. Tri výrobné závody v Bratislave, Zvolene a Košiciach vyrobia na plnoautomatizovaných linkách každoročne tisíce m2 dlažieb.