farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Betónová Platňa Vymývaná Oblázek 4-8mm
40x40x4cm dunajský štrk

Terasová dlažba, či dlažba do záhrady z vymývaného betónu s kamienkami. Je pochôdzna, príjemná na chodenie a patrí medzi protišmykové dlažby. Platne z vymývaného betónu sa používajú ako terasová dlažba, pri zhotovení chodníkov, parkovísk, záhradných cestičiek, dvorov a malých parkovacích plôch. Exteriérové terasy sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné. Pre zaťaženie osobnou autodopravou je nutné uloženie do maltového lôžka. Vrchná vrstva dlažby je odolná voči mrazu a rozmrazovacím látkam - vhodná pre exteriérové terasy.

Kód produktu: FBPL4-8OB40/3,8

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1ks

Doplňujúce údaje: 6,25ks/m2, 8,64m2/54ks/pal, 821kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 95

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: FEROBET

Farba: dunajský štrk

Výška: 4

Rozmer: 40x40x4cm

Tvar: štvorec

Povrch: vymývaný

 
3,45 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Tieto platne patria medzi vymývanú terasová dlažbu, majú efektný vzhľad vďaka jemnému dunajskému štrku. Kamienková dlažba je príjemná na chodenie a jej vlastnosti ju radia medzi protišmykové. Vyrábajú sa v rozmeroch 40x40cm, 50x50cm a 60x40cm, s možnosťou úpravy bočnej hrany.
Betónové platne patria k betónovým výrobkom, ktoré sú elegantné a praktické zároveň. Záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných oddychových zón. Všetky platne sú oteruvzdorné, stálofarebné, s nešmyklavým povrchom a odolné voči mrazu. Primárne sú určené na vonkajšie použitie, ale dajú sa použiť aj v interiéry.

Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Firma Ferobet ja moderná, dynamická a rýchlo sa vyvýjajúca firma na Morave. Je to spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Portfólio firmy Ferobet tvorí 2000 moderných a kvalitných výrobkov.Prísna kontrola kvality je vo firme Ferobet samozrejmosťou. Výrazný podiel vo výrobe zaberá vymývaná a plošná dlažba, záhradná architektúra, prvky pre stavbu, okrasné prvky a ďalšie.