farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Betónový Žľab Odvodňovací
50x20x8cm sivá

Cestný systém odvodnenia - odvodňovací žľab. Má zvýšenú odolnosť, oderuvzdornosť, mrazuvzdornosť, odolnosť voči soliam a UV žiareniu.

Kód produktu: SZO50/20/8S

Balenie pre Eshop: 96 ks

Minimálny odber: 1 paleta/96ks

V balení: 66825189

Doplňujúce údaje: 96ks/pal, 1334kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 13.9

Výrobca: Semmelrock

Farba: sivá

Výška: 8

Rozmer: 50x20x8cm

Tvar: obdĺžnik

Povrch: hladký

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

8,40 €
8,15 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Priekopové tvárnice patria do uceleného cestného systému. Sú tradičným a nenahraditeľným prvkom vonkajšej architektúry, pre zabezpečenie odvodu vody. Vyžadujú minimálnu údržbu a jednoduchú pokládku. Tvárnice sa osádzajú do zavlhlého betónového lôžka na pevný a zhutnený podklad k obrubníkom.      
Pri pokládke betónovej dlažby, či platní na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi