farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Dlažba ALTERNO III
tryskaná/kartáčovaná čierna

Ďalšia z radov dlažieb, ktoré na vydláždenej ploche kombinujú niekoško rozerov rôznych kameňov. V tomot prípade skladobnú jednotku tvoria tri kameňe s hrúbkou 8 cm, ktoré sa nedajú objednať samostatne. V ponuke j ALTERNO I. a ALTERNO III, pričom hlavný rozdieľ medzi variantami je vo veľkosti kameňov. Dlažba ALTERNO I. sa vyrába aj vo výške 6 cm. K dispozícii sú tieto dlažby v hladkom prevedení, ale i trýskano-kartáčovaným povrchom. Dlažba je mrazuvzdorná a je opatrená ochranným systémom Protect System IN proti znečisteniu a znížuje sa jej nasiakavosť. Dá sa objednať aj s povrchodovu úpravou Perfect Clean TOP (PCT), ktorá vytvára na povrchu dlažby ochranný film. Táto povrchová úprava sa vyznačuje intenzívnymi farbami s hodvábnym leskom, nenasiakavosťou, odoslnosťou proti znečisteniu, veľmi ľahkou údržbou a vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Dlažba je určená pre pochôdzne plochy a miesta s občasným pojazdom osobných automobilov. Je mrazuvzdorná.

Kód produktu: CPBDALTERNOIIICK

Balenie pre Eshop: 1,08 m2

Minimálny odber: 1vrstva/1, 08 m2

Doplňujúce údaje: 8, 64m2/1525kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 176.5

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Presbeton

Výška: 8

Rozmer: mix 3 rozmerov

Tvar: mix tvarov

Povrch: kartáčovaný/tryskaný

Farba:

39,07 €
30,24 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

FORMÁTY: 

Farebné možnosti dlažby ALTERNO III tryskaná/kartáčovaná: