farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Dlažba BRENDA
6cm mix Piano

Dlažba je tvorená troma dlažobnými kameňmi, s mierne zaoblenými okrajmi a menej výraznou fazetou. Vyrába sa v jednotnej výške 6cm a má príjemný mäkko pôsobiaci povrch, dláždená plocha pripomína historickú kamennú dlažbu. Brenda je vhodná nielen na dlaždenie chodníkov a plôch v okolí rodinných domov, ale takiež na verejné priestranstvá, do záhrad a parkov.

Kód produktu: CPBDBR6PI

Balenie pre Eshop: 10,2 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/10, 2m2

V balení: 11050927

Doplňujúce údaje: 10,2m2/pal, 1340kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 132

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Presbeton

Výška: 6

Rozmer: mix 3 rozmerov

Tvar: mix tvarov

Povrch: hladký

Farba:

27,76 €
25,25 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Betónová dlažba BRENDA je tvorená troma dlažobnými kameňmi s mierne zaoblenými okrajmi a menej výraznou fazetou. Dlažba sa vyrába v jednotnej výške 6cm a piatich možných farebných odtieňoch. Dlažba má príjemný mäkko pôsobiaci povrch, dláždená plocha pripomína historickú kamennú dlažbu. Brenda je vhodná niejen na dlažděnie chodníkov a plôch v okolí rodinných domov, ale takiež na verejné priestranstvá, do záhrad a parkov.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).