Dlažba KORSO I
7cm piesková

Systémová dlažba pre vydláždenie námestí a viac zaťažovaných plôch, vhodná však aj ako dlažba k rodinnému domu. Kombinácia rozmerov umožňuje vytvoriť nespočetné množstvo vzorov a hladký povrch bez skosených hrán, s jemne zvlneným okrajom zaručuje pohodlnú chôdzu.

Kód produktu: CHBDKOI7P

Balenie pre Eshop: 10,5 m2

Minimálny odber: 1 paleta

Hmotnosť MJ/kg: 157.14

Doplňujúce údaje: 10,50m2/pal, 1650kg/pal

Výrobca: Chyžbet

Výška: 7

Povrch: hladký

Farba:

Rozmer:

Tvar:

 
18,50 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Dlažba Korso je v ponuke s hladkým povrchom aj antickým (ostareným). Vhodná pre použitie na verejných priestranstvách, chodníkoch, komunikáciách a iných spevnených plochách.
Klasická dlažba sa vyrába v 3 veľkostných formátoch (pre vyskladanie mnohých vzoroch pokládky) a vo výške 7cm, pričom je vhodná aj pre plochy s vyššou záťažou ako sú cestné komunikácie,  parkoviská. Betónová dlažba lepšie odoláva slnečnému žiareniu a zahrieva sa menej ako asfaltové povrchy, čo vo veľkej miere napomáha mikroklíme. Rýchlo odvádza vodu do škár medzi jednotlivými kockami, do podložia.   
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom dlažby je spoločnosť Chyžbet SK, s.r.o., ktorá vyrába kvalitné výrobky. Jej dejiny sa začali v roku 1992.