farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Dlažba VEKTORIT
mix Vesuv

Skladobná dlažba s otlčeným povrchom je ďalšou variantou pre dláždenie pochôdznych plôch. Uplatní sa na dlaždenie plôch pri rodinných domoch, pri rekonštruovaných a atypických stavbách, v záhradách, parkoch, kde optimálne vynikne jej prirodzený vzhľad. Pripomína staré tehlové alebo kamenné dlaždenie, preto sa hodí aj do historických miest. Táto dlažba ponúka možnosť kombinácie do skladieb so širšími kameňmi podobnými dlažbe Algorit. K tejto dlažbe sa hodia rumplované murovacie kamene Crash Block pre výstavbu oplotenia a múrikov a rumplovaný krajový kameň ako vhodná náhrada štandardných obrubníkov.

Kód produktu: CPBDRVEVE

Balenie pre Eshop: 8,64 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/8, 64m2

V balení: 11070123

Doplňujúce údaje: 8,64m2/pal, 1240kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 144

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Presbeton

Výška: 6.5

Rozmer: 20x6.7x6.5cm

Tvar: obdĺžnik

Povrch: otĺkaný

Farba:

33,31 €
29,90 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Betónová dlažba VEKTORIT so zámerne otlčeným povrchom je ďaľšou variantou pre dláždenie pochôdznych plôch. Uplatní sa na dláždenie plôch pri rodinných domoch, u rekonštruovaných a atypických stavieb (napr. podlaha vínnej pivnice alebo vinotéky), v záhradách a parkoch, kde optimálne vynikne jej prirodzený vzhľad. Pripomína staré tehlové alebo kamenné dlaždenie, preto sa hodí aj do historických miest. Táto dlažba ponúka možnosť kombinácie do skladieb s širšími kameňmi podobné dlažby Algorit. K tejto dlažbe sa hodí rumplované murovacie kamene Crash Block pre výstavbu oplotenia a múrikov a rumplovaný krajový kameň ako vhodná náhrada štandardných obrubníkov.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).