farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Dlažba VIA CAPO natur mikrofazeta
lastúrové vápno iBS

Via Capo natur je radová dlažba, usporiadaná ako 7-dielna súprava kameňov s jednotnou šírkou pásu 16 cm a s priamými hranami. Je vhodná pre zaťaženie chodcami i osobnými automobilmi, teda na kladenie pre terasy, chodníky, záhradné priestory alebo vjazdy do domov, parkoviská a oveľa viac. Nepriepustný, hydrofóbny, kremičitý povrch sa stará o malý oter a extrémne vysokú mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam dlažby. Bridlicová tieňovaná pôsobí prirodzene a hodí sa ku každému domu. Intenzívne farebné kontrasty lastúrové vápno iBS béžovej a hnedej až po antracitovú sa vynikajúco hodia vynikajúco k Tegula múr lastúrové vápno.

Kód produktu: WDVCANLV M

Balenie pre Eshop: 6,6 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 6, 6m2

Doplňujúce údaje: 12,07m2/pal, 1418kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 117.5

Výrobca: Weissenbock

Výška: 5

Rozmer: mix rozmerov

Tvar: mix tvarov

Povrch: hladký

Farba:

32,68 €
25,40 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Predaj iba na vrstvy. Nie je možná dodávka jednotlivých prvkov. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne.

Dlažba Via Capo s microfazetou má priame hrany a mikrofazetu po celom obvode. Nechajú tak plochu pôsobiť moderne a priamočiaro. Vďaka rozličným formátom zostáva ale napriek tomu veľmi prirodzená. Dlažba je optimálna pre vjazd do garáže. Na ploche vo farbe sivotieňovaná žula sú oveľa menej nápadné špina a stopy od pneumatík. Súprava kameňov tejto dlažby v rozličných formátoch uľahčuje pokladanie, možné sú aj zakrivené chodníky.