farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

FACE BLOCK priečkovka hladká HX
4/9/A čierna

Tvarovky so štiepaným alebo hladkým povrchom v mnohých modifikáciách sú určené pre výstavbu budov, garáží, okrasných múrikov a stien, oplotenia drobnej záhradnej architektúry a ďalších stavieb. Pohľadové časti stavby z tvaroviek Face Block majú prirodzený vzhľad a nevyžadujú ďalšiu povrchovú úpravu. Tvarovky nie sú určené na murovanie bez škár. Na ukončenie plotov a múrikov sa používajú buď priamo originálne zákrytové dosky FACE BLOCK (ZDV 200 a ZDH 200) alebo univerzálne zákrytové dosky.

Kód produktu: CPBFBCHX4/9/A

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1 ks

V balení: 20020307

Doplňujúce údaje: 120ks/pal, 1780kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 14.8

Výrobca: Presbeton

Výška: 19

Tvar základný

Povrch: hladký

Farba:

Rozmer:

2,40 €
2,35 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Tvarovky Face Block so štiepaným, alebo hladkým povrchom sú určené pre výstavbu budov, garáži, okrasných múrikov a stien, oplotenia a drobnej záhradnej archiktektúry. Do základov stavieb je možné použiť stratené bednenie, špeciálne typy tvaroviek pre výstavbu nosných stien, priečok a vencov. Ako designové prvky slúžia doplnkové tvarovky, pomocou ktorých je možné vytvoriť zaujímavé skladby. Pohľadové časti stavby z tvaroviek Face Block majú prirodzený vzhľad a nevyžadujú ďalšiu povrchovú úpravu. Tvarovky nie sú určené pre výstavbu bez špár. Na ukončenie plotov a múrikov sa používa buď priamo originálne zákrytové striešky Face Block, alebo univerzálne zákrytové striešky. 
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).