Kamenný obklad ALASKA biela

Drsnejšia štruktúra povrchu, ktorá zabezpečuje výrazné efekty hry svetla a tieňov. K obkladu sú dostupné aj rohové prvky.

Kód produktu: IOBALB8001

Balenie pre Eshop: 0,5 m2

Minimálny odber: 0, 5m2

Hmotnosť MJ/kg: 46

V balení: 8001

Doplňujúce údaje: 0,5m2/bal, 23kg/bal

Výrobca: INCANA

Farba: biela

Rozmer: 30x10cm

Tvar: obdĺžnik

Povrch: reliéfny

 
33,00 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Ploché prvky

Rozmery (cm): 37,5x10x2,5cm

Balenie (krabica): 0,38m2

Hmotnosť (kg/m2): 33kg

Hmotnosť balenia: 12,50kg

Množstvo ks/balenie: 10 ks

Rohové prvky

Rozmery (cm): 24 + 8; 19+13x10 cm

Balenie (krabica): 1bm/0,30m2

Hmotnosť krabice: 12kg

Hrúbka kameňa: 2,5 cm

Množstvo ks/balenie: 10 párov

Pre betónový obklad Alaska je typická drsnejšia štruktúra povrchu, ktorá zabezpečuje výrazné efekty hry svetla a tieňov. Prirodzene vyzerajúca plocha povrchu je predpokladom širokej škály využitia tak v interiéri ako aj exteriéri.Alaska je dodávaná v obdľžnikových formátoch, ktoré umožňujú ľahkú montáž. Na lepenie obkladu je vhodné flexibilné lepidlo RKS od firmy Quick-mix. Alaska je dostupná v nasledovných farebných odtieňoch: grafit, brass, biela, šedá, hnedá.

Umelé obkladové kamene majú široké použitie v exteriéri alebo aj interiéri. V exteriéri je vhodný na obklady fasád a soklov.Rovnako je veľmi vhodný na architektonické stvárnenie múrov, plotov, stĺpikov, komínov, záhradnú architektúru. V interiéri sa  dá využiť nielen ako nástenná dekorácia v obývacej izbe či spálni, ale i ako obklad do kúpeľne alebo do kuchyne. Medzi prednosti obkladov incana patrí široká ponuka druhov a farieb, najpredávanejšie druhy sú na sklade k okamžitému odberu, k dispozícii sú aj rohové prvky, pri ukladaní jednoduchá manipulácia, perfektný vzhľad a atraktívny výsledok.

Firma VFS s.r.o. Partizánske začala spolupracovať s producentom obkladov INCANA v roku 2004. Tento popredný európsky výrobca obkladov z technického kameňa ponúka širokú škálu obkladov a tehlových pásikov na báze vibrolisovaného, v plnej hrúbke prefarbeného, odľahčeného betónu.
V prevedení "LightStone" sú tieto obklady o 35% ľahšie ako porovnateľné obklady z betónu a preto oveľa vhodnejšie tak pre exteriérové ako aj interiérové použitie.
Samozrejmosťou sú skúšky v Technickom a skúšobnom ústave stavebnom, ktorý vydal technické osvedčenie stavebného výrobku a na základe toho boli vydané vyhlásenia o zhode v zmysle zákona. Na obklad poskytujeme záruku päť rokov.