farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Nášlapný kameň BRADSTONE Old Town
56/42/3,7-4,4 cm pieskovcová

Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú tento prirodzený charakter. Rôzne formáty a schody sa starajú o množstvo možností stvárnenia. Objavte svet harmonického stvárnenia záhrad. Štruktúra prirodzene zvetraného povrchu s nepravidelne lámanými hranami. Je mrazuvzdorný a osolný proti soliam, nie je pojazdný.

Kód produktu: SBRNKP

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1ks

V balení: 66821679

Doplňujúce údaje: 23ks/pal, 423kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 18.4

Výrobca: semmelrock

Farba: pieskovcová

Výška: 4

Rozmer: 56x42x3.7-4.2cm

Tvar: nepravidelný

Povrch: reliéfny

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

14,50 €
10,50 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Bradstone DOSKOVÉ PLATNE imitujú borovicové drevo, sú veľmi efektné na terasách, v zimných záhradách, na chodníkoch aj v okolí bazénov.

Bradstone OLD TOWN NÁŠĽAPNÝ KAMEŇ je vhodný na vytváranie záhradných chodníčkov a cestičiek. Veľkosť nášľapu je približne 56x42cm a hrúbka je 3,7cm a vyrába sa v pieskovcovej farbe.

Bradstone PODVALOVÁ PLATŇA imituje staré železničné podvaly, dodáva záhrade neobyčajný vzhľad. Využíva sa ako nášľap a na vytváranie záhradných chodníčkov a cestičiek. Pri vertikálnom osadení možno podvalovú platňu použiť aj na vytvorenie kvetinového lemovania alebo obrubníka. Dostupná je vo farbe antická hnedá.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom platní je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.