farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Obrubník parkový
50/20/5cm sivá

Dnes už klasický obrubník sa neustále teší veľkej obľube a má veľmi široké uplatnenie pri výstavbe súkromných ako aj verejných plôch. Farebnosťou sa hodí prakticky takmer ku všetkým typom dlažieb na oddelenie od trávnatých plôch alebo plôch vyhotovených z iných typov dlažieb ako aj betónových, asfaltových, či štrkových plôch. Môžete sa spoľahnúť na zvýšenú odolnosť, oderuvzdornosť, mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam a UV žiareniu.

Kód produktu: SOP50S

Balenie pre Eshop: 96 ks

Minimálny odber: 1 paleta/96ks

V balení: 66827074

Doplňujúce údaje: 2ks/bm, 96ks/pal, 1080kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 11.25

Výrobca: Semmelrock

Výška: 20

Tvar: rovný

Povrch: hladký

Farba:

Rozmer:

2,70 €
2,62 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Betónový vibrolisovaný obrubník patrí do ucelenej ponuky parkových obrubníkov. Sú tradičným a nenahraditeľným prvkom vonkajšej architektúry. Slúži na pevné a stabilné ohraničenie dláždenej plochy pri prechode na vyvýšený terén, pre vytvorenie obruby ciest, chodníkov. Vyžadujú minimálnu údržbu a jednoduchú pokládku. Obrubníky sa osádzajú do zavlhlého betónového lôžka na pevný a zhutnený podklad.  
     
Pri pokládke betónovej dlažby, či platní na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi