farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Palisáda
30cm sivá

Vhodné pre vertikálne stvárňovanie ako aj ohraničovanie rôznych plôch. Má zvýšenú odolnosť, oderuvzdornosť, mrazuvzdornosť, odolnosť voči soliam a voči UV žiareniu.

Kód produktu: SPA30S

Balenie pre Eshop: 96 ks

Minimálny odber: 1 paleta/96ks

Hmotnosť MJ/kg: 6

V balení: 66827028

Doplňujúce údaje: 10,42ks/bm, 96ks/pal, 576kg/pal

Výrobca: Semmelrock

Výška: 30

Rozmer: 11x9.5x30cm

Tvar: okrúhly

Povrch: hladký

Farba:

3,60 €
3,50 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Charakteristika

- zvýšená odolnosť a oderuvzdornosť
- mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam
- odolnosť voči UV žiareniu

Použitie

- záhrady
- dvory
- terasy
- zimné záhrady a pod.

Palisáda ako dekoratívny betónový prvok, stĺpikového tvaru sa používa hlavne na prekonanie výškových rozdielov, budovanie schodiskových stupňov, ako aj olemovanie prvkov v záhrade a pod. Vyrába sa v dvoch farbách, čím sa dá kombinovať s inými betónovými prvkami k celkovému dotvoreniu exteriéru. Pri použití palisády ako oporného prvku, odporúčame ukotvenie min. do výšky 1/3 výšky palisády.

Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.