farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Palisáda KADENT
120cm karamelová

Stĺpový prvok pre prekonanie výškových rozdielov v teréne, kotvenie do základu cca 1/3 celkovej výšky.

Kód produktu: BPKA120K

Balenie pre Eshop: 20 ks

Minimálny odber: 1 paleta/20ks

Hmotnosť MJ/kg: 51

Doplňujúce údaje: 20ks/pal, 1020kg/pal

Výrobca: Best

Tvar: obdĺžnik

Povrch: hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

25,31 €
24,11 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Betónová palisáda KADENT je palisáda obdĺžnikového  tvaru s profilom pre stabilnejšie napájanie jednotlivých palisád. Jej pôdorysné rozmery sú 18,5 x 12,5cm. Palisáda KADENT je vyrábaná v štyroch výškových variantoch. Mimo variantu 40cm, každý variant je odľahčený dutým vnútorným priestorom. Dodávané sú vo výškach 40, 60, 80 a 120cm, ich váha je 20; 26; 34; a 51kg. Jednotlivé druhy sa dajú medzi sebou kombinovať.Jedná sa o vysoko dekoratívny betónový prvok, stĺpikového tvaru používaný hlavne na prekonanie výškových rozdielov, budovanie schodískových stupňov, ako aj olemovanie prvkov v záhrade a pod. Vďaka veľkej ponuke farebných variácií je jednoduché kombinovať ich s inými betónovými prvkami k celkovému dotvoreniu exteriéru. Pri použití palisády ako oporného prvku, odporúčame ukotvenie min. do výšky 1/3 výšky palisády.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do betónových výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.