Palisáda POLO
50cm sivá

K atraktívnemu a vkusnému zakončeniu vydláždenej plochy skvelo poslúžia palisády/ schody. Ich moderný vzhľad kontrastuje so zeleňou. Sú vhodné k ohraničeniu ciest, možno ich využiť k drobným architektonickým úpravám terénu. Na výber je viac farieb, ktoré sa môžu kombinovať s ľubovoľne farebnou dlažbou.

Kód produktu: DIPP50S

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1ks

Hmotnosť MJ/kg: 13.2

Doplňujúce údaje: 8,7ks/bm, 40ks/pal, 553kg/pal

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Diton

Tvar: štvorec

Povrch: hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

3,35 €
3,12 / ks
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Palisáda POLO patrí k najpredávanejším typom palisády. Jedná sa o palisádu štvorcového tvaru so zaoblenými hranami. V pôdoryse má rozmery 11,5x11,5cm.  Palisáda POLO 35cm je palisáda plná váži 9,2kg, palisáda POLO 50cm je plná palisáda, vážiaca 13,2kg. Vysoko dekoratívny betónový prvok, stlpikového tvaru používaný hlavne na prekonanie výškových rozdielov, budovanie schodískových stupňov, ako aj olemovanie prvkov v záhrade a pod. Vyrába sa v šiestich farbách, čím je jednoduché kombinovať ju s inými betónovými prvkami k celkovému dotvoreniu exteriéru. Pri použití palisády ako oporného prvku, odporúčame ukotvenie min. do výšky 1/3 výšky palisády. Všetky typy betónových palisád POLO sú ošetrené hĺbkovou impregnáciou AQUASTOP, zabraňujúcu vsakovaniu vody.
Spoločnosť DITON s.r.o. je tradičným výrobcom a dodávateľom betónových produktov vonkajšej architektúry. DITON s.r.o. dokáže neustále predlžovať záruku na funkčné vlastnosti dlažby, ktorá je tak každým rokom odolnejšia voči vonkajším vplyvom. Vyvinutím patentovej technológie AQUASTOP, EKOAKTIV. V interných laboratóriách sa testujú všetky výrobky na účinky mrazu, vody, prachu a ďalších organických a chemických látok. Spoločnosť DITON s.r.o. tiež spolupracuje s externými certifikovanými laboratóriami, ktoré vydávajú výrobkom nezávislé hodnotenia. Na vlastnosti dlažby poskytujú záruku 20 rokov.