Predaj skončil

farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Palisádový obrubník
50x25x6cm sivá

Kód produktu: DIOP50S

Balenie pre Eshop: 1 ks

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Palisádové obrubníky se používajú k oddeleniu spevnených, alebo vegetačných plôch od chodníku. Spojenie palisádových obrubníkov sa prevádza štandardným spôsobom ako u bežných palisádach.
Palisádové obrubníky sú estetickejšie ako obyčajné obrubníky a v parkoch či záhradách sa mnohokrát vyplatí dať im prednosť pred klasickým rovným obrubníkom. Dĺžka obrubníka je 50cm, výška je 25cm, hrúbka 6cm. Vyrába sa v šiestich farbách.
Spoločnosť DITON s.r.o. je tradičným výrobcom a dodávateľom betónových produktov vonkajšej architektúry. DITON s.r.o. dokáže neustále predlžovať záruku na funkčné vlastnosti dlažby, ktorá je tak každým rokom odolnejšia voči vonkajším vplyvom. Vyvinutím patentovej technológie AQUASTOP, EKOAKTIV. V interných laboratóriách sa testujú všetky výrobky na účinky mrazu, vody, prachu a ďalších organických a chemických látok. Spoločnosť DITON s.r.o. tiež spolupracuje s externými certifikovanými laboratóriami, ktoré vydávajú výrobkom nezávislé hodnotenia. Na vlastnosti dlažby poskytujú záruku 20 rokov.