Platňa CARMA Classic s impregnáciou
68x45x3,8x4,5cm

Platne Carma Classic sú jedinečné svojou štruktúrou zlepenca. Jemne zakrivené hrany dodávajú škáram prirodzený živý vzhľad. S pomocou štyroch zosúladených formátov (68x45,5, 45,5x45,5, 45,5x22,6, 22,6x22,6 cm) môžete tvoriť mnoho variant pokládky v interiéri a v exteriéri. Platne sú vhodne pre zaťaženie chodcami, mrazuvzdorné, odolné voči posypovej soli, vo zvýšenej miere odolné voči mechanickému poškodeniu, protišmykové - dobre pochôdzne do sklonu 16° a predimpregnované z výroby. Na prianie tiež s obrúsenými hranami pre použitie v bazénoch.

Kód produktu: WPLCC68/45,5 I

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1ks

Hmotnosť MJ/kg: 28.9

Doplňujúce údaje: 3,12ks/m2 so škárou 10mm, 20ks/pal, 578kg/pal

Výrobca: Weissenbock

Farba: béžová

Výška: 5

Povrch: reliéfny

Rozmer:

Tvar:

21,59 €
20,95 / ks
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Betónové platne Carma Classic vynikajú svojou vápencovou štruktúrou a svetlou farbou, pripomínajúce antické platne. Ponúkajú ideálne riešenie pre terasy, chodníky, okolia bazénov, zaťažené výlučne chodcami. Sú dobre pochôdzne naboso.
Vďaka impregnácii (pri výrobe) sa spomaluje vniknutie nečistôt (špina, kvapalina) do povrchu platní, následne je možné jednoduchšie čistenie plôch. Predimpregnácia ich ochraňuje už počas skladovania, prepravy i kladenia, je odolná voči UV žiareniu, neškodná v styku s potravinami a paropriepustná. Platne tak zostávajú dlhodobo krásne a majú hodvábny lesk. Znečisteniam, ktoré trvajú priebežne a trvalo (v dôsledku používania) nie je možné predimpregnáciou zabrániť.    
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).
Platne Carma Classic, Yorkstone, Nobile a Nobile Light vyrába popredný rakúsky výrobca Weissenbock. Už 65 rokov vyrábajú najkvalitnejšie produkty v závode v Dolnom Rakusku. Výroba platní, dlažby a murovacích kameňov ako aj garáží a prístreškov je už mnoho rokov certifikovaná podľa vysokých požiadaviek. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.