Platňa CARMA Nobile light s impregnáciou
22x22x2cm slonovina

Carma Nobile light s cca 2 cm hrúbkou sú ideálne pre konštrukcie s nedostatkom miesta na výšku a malou hmotnosťou, ktoré sa vyhotovujú v oddelenom spôsobe výstavby. Jedinečná pieskovcová štruktúra Carma Nobile v spojení s jemne mramorovaným farebným riešením a s malou hrúbkou robí z Carma Nobile light ideálnu platňu pre Vašu terasu, zimnú záhradu alebo interiér. S pomocou štyroch zosúladených formátov ( 68x45, 45x45, 45x22, 22x22 cm) a ďalších bazénových, schodových platní môžete tvoriť mnoho variantov pokládky a vytvárať atraktívne schodiská.

Kód produktu: WPLCNLS22/22 I

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1ks

Hmotnosť MJ/kg: 2.4

Doplňujúce údaje: 18,9ks/m2 so škárou 10mm, 80ks/pal, 192kg/pal

Výrobca: Weissenbock

Výška: 2

Povrch: reliéfny

Farba:

Rozmer:

Tvar:

3,85 €
3,74 / ks
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Betónové platne Carma Nobile mimoriadne obľúbené pre svoj jemný povrch, v pieskovcovej štruktúre a ušľachtilých farbách. V štyroch veľkostných formátoch ponúkajú ideálne riešenie pre terasy, k bazénom, chodníky a iné zóny, zaťažené výlučne chodcami, tak do interieru ako aj do exteriéru. Je možná pokládka do maltového lôžka s maltovou škárou alebo do lôžka z drviny so škárou s drvinou. Pri konštrukcie s nedostatkom miesta na výšku je dostupná aj varianta platní Carma Nobile Light v hrúbke 2cm.
Vďaka impregnácii (pri výrobe) sa spomaluje vniknutie nečistôt (špina, kvapalina) do povrchu platní, následne je možné jednoduchšie čistenie plôch. Predimpregnácia ich ochraňuje už počas skladovania, prepravy i kladenia, je odolná voči UV žiareniu, neškodná v styku s potravinami a paropriepustná. Platne tak zostávajú dlhodobo krásne a majú hodvábny lesk. Znečisteniam, ktoré trvajú priebežne a trvalo (v dôsledku používania) nie je možné predimpregnáciou zabrániť.    
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).
Platne Carma Classic, Yorkstone, Nobile a Nobile Light vyrába popredný rakúsky výrobca Weissenbock. Už 65 rokov vyrábajú najkvalitnejšie produkty v závode v Dolnom Rakusku. Výroba platní, dlažby a murovacích kameňov ako aj garáží a prístreškov je už mnoho rokov certifikovaná podľa vysokých požiadaviek. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.