farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Platňa CARMA Nobile s impregnáciou
45x45x3,8-4,5cm striebornosivá

Zvláštnosťou Carma Nobile je jej jedinečná pieskovcová štruktúra a ušľachtilé farby zlatožltá, plážová žltá a striebornosivá. Jemne zakrivené hrany dodávajú škáram živý vzhľad. S pomocou štyroch zosúladených formátov (68x45, 45x45, 45x22, 22x22 cm) a ďalších bazénových, schodových platní môžete tvoriť mnoho variantov pokládky a vytvárať atraktívne schodiská. Platne sú vhodné na kladenie plôch v interiéri a exteriéri.

Kód produktu: WPLCNSS45/45 I

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1ks

Hmotnosť MJ/kg: 19

Doplňujúce údaje: 4,73ks/m2 so škárou 10mm, 20ks/pal, 380kg/pal

Výrobca: Weissenbock

Výška: 5

Povrch: reliéfny

Farba:

Rozmer:

Tvar:

16,89 €
14,86 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Betónové platne Carma Nobile mimoriadne obľúbené pre svoj jemný povrch, v pieskovcovej štruktúre a ušľachtilých farbách. V štyroch veľkostných formátoch ponúkajú ideálne riešenie pre terasy, k bazénom, chodníky a iné zóny, zaťažené výlučne chodcami, tak do interieru ako aj do exteriéru. Je možná pokládka do maltového lôžka s maltovou škárou alebo do lôžka z drviny so škárou s drvinou. Pri konštrukcie s nedostatkom miesta na výšku je dostupná aj varianta platní Carma Nobile Light v hrúbke 2cm.
Vďaka impregnácii (pri výrobe) sa spomaluje vniknutie nečistôt (špina, kvapalina) do povrchu platní, následne je možné jednoduchšie čistenie plôch. Predimpregnácia ich ochraňuje už počas skladovania, prepravy i kladenia, je odolná voči UV žiareniu, neškodná v styku s potravinami a paropriepustná. Platne tak zostávajú dlhodobo krásne a majú hodvábny lesk. Znečisteniam, ktoré trvajú priebežne a trvalo (v dôsledku používania) nie je možné predimpregnáciou zabrániť.    
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).
Platne Carma Classic, Yorkstone, Nobile a Nobile Light vyrába popredný rakúsky výrobca Weissenbock. Už 65 rokov vyrábajú najkvalitnejšie produkty v závode v Dolnom Rakusku. Výroba platní, dlažby a murovacích kameňov ako aj garáží a prístreškov je už mnoho rokov certifikovaná podľa vysokých požiadaviek. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.